Dom Pomocy Społecznej
w Chojnie
dla dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie

Adres: Chojno Wieś 41a, 64-510 Wronki


  • Dyrektor: Monika Frankowska
    e-mail: dyrektor@dpschojno.pl
    tel. 67 254 71 79
  • Główny księgowy: Anna Judek
    e-mail: a.judek@dpschojno.pl
  • Kierownik działu terapeutyczno-opiekuńczego: Anna Błajek-Szymczak
    e-mail: kierownik@dpschojno.pl
    tel. 67 264 43 96
  • Dział administracyjny
    e-mai: administracja@dpschojno.pl
    tel. 67 254 71 79
    • Starszy administrator: Małgorzata Lehmann
      e-mail: m.lehmann@dpschojno.pl
    • Administrator: Katarzyna Górowska
      e-mail: k.gorowska@dpschojno.pl
  • Pracownik socjalny
    • Karolina Hogiel
      e-mail: k.hogiel@dpschojno.pl
      tel. 67 254 71 79
    • Lucyna Kaliszan
      e-mail: l.kaliszan@dpschojno.pl
      tel. 67 254 71 79
  • Dział terapeutyczny
    e-mail: terapia@dpschojno.pl
    tel. 67 254 71 79
  • Pielęgniarki
    e-mail: pielegniarki@dpschojno.pl
    tel. 67 264 43 96
  • Kuchnia
    tel. 67 264 43 95