Podczas kolejnej majówki na sportowo, mieliśmy ogromną przyjemność gościć zaprzyjaźnione Domy Pomocy Społecznej z Wielenia, Trzcianki, Gębic oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Chrzypsku Wielkim. Drużyny rywalizowały w konkurencjach sportowych. Wszyscy dali z siebie mnóstwo energii i pokazali prawdziwego sportowego ducha.

Dziękujemy wszystkim za wspólna zabawę, sportową atmosferę i niezapomniany dzień.

Po więcej zdjęć zapraszamy na nasz Facebook.

Drużyny podczas sportowych rywalizacji.
Mieszkańcy podczas kibicowania drużynom.
Uczestnicy imprezy podczas korzystania z fotobudki.

Mieszkańcy Domów przy wacie cukrowej i popcornie.

Wręczanie dyplomów i upominków.